2024. gada 19. janvārī plkst. 10.00 tiešsaistē Big Blue Button platformā Latvijas Universitātes (LU) Teoloģijas fakultātes promocijas padomes filozofijā, ētikā un reliģijā atklātā sēdē ROTA STONE aizstāvēs savu promocijas darbu par tēmu “Ienaidnieks Amelēks un draugs Jetrus: starpgrupu attiecības Origena un Mehiltas interpretācijās” zinātniskā doktora grāda (Ph.D.) iegūšanai humanitārajās un mākslas zinātnēs.

Recenzenti: Dr. phil. Velga Vēvere (Latvijas Universitāte), Dr. theol. Anita Stašulāne (Daugavpils Universitāte), Dr. hist. Kristīne Vaceka-Ante (Prāgas Kārļa Universitāte).

Ar promocijas darbu un kopsavilkumu iespējams iepazīties LU Bibliotēkā un LU portālā, kā arī LU Teoloģijas fakultātes tīmekļa vietnē.

Interesenti aicināti pieteikties sēdei līdz 18.01.2024, rakstot uz e-pastu: ilze.stikane.tf@lu.lv.