ATVĒRTO DURVJU DIENA

Ik gadu Latvijas Universitātē notiek atvērto durvju diena, lai interesenti varētu labāk iepazīties ar teoloģijas un reliģijpētniecības studiju programmu saturu un norisi. Šīs dienas laikā topošajiem studentiem ir iespēja apskatīt studiju telpas, uzdot mācībspēkiem sev interesējošus jautājumus, kā arī aprunāties ar studentiem par viņu iespaidiem studijās.

Šogad atvērtā durvju diena notika 12. aprīlī, no plkst. 16.00 līdz plkst. 18.00. No sākuma dekāne un studentu pašpārvaldes pārstāvji pastāstīja vairāk par studijām teoloģijas un reliģijpētniecības studiju programmās. Pēc tam interesentiem bija iespēja piedalīties asoc. profesores Elizabetes Taivānes lekcijā, kas bija veltīta Austrumu reliģiskajai mākslai un arhitektūrai. Atvērto durvju diena notika Raiņa bulvārī 19, 161. telpā!

Iepazīties ar studiju telpām iespējams arī attālināti 2020. un 2021. gada atvērto durvju video Latvijas Universitātes Facebook lapā.

Ja jums ir kādi jautājumi par studiju programmām un atvērtajām durvīm, rakstiet uz teoldept@lu.lv.