ATVĒRTO DURVJU DIENA

Ik gadu Latvijas Universitātes Teoloģijas fakultātē norisinās atvērto durvju diena. Šīs dienas laikā topošajiem studentiem ir iespēja apskatīt fakultātes telpas, uzdot mācībspēkiem sev interesējošus jautājumus, kā arī aprunāties ar fakultātes studentiem par viņu iespaidiem studijās.

Šogad atvērtā durvju diena notiks 12. aprīlī, no plkst. 16.00 līdz plkst. 18.00. No sākuma dekāne un LU Teoloģijas fakultātes studentu pašpārvalde pastāstīs vairāk par studijām LU Teoloģijas fakultātē. Pēc tam interesentiem būs iespēja  piedalīties asoc. profesores Elizabetes Taivānes lekcijā, kas veltīta Austrumu reliģiskajai mākslai un arhitektūrai.

Tiekamies Raiņa bulvārī 19, 161. telpā!

Iepazīties ar LU Teoloģijas fakultātes telpām iespējams arī attālināti 2020. un 2021. gada atvērto durvju video Latvijas Universitātes Facebook lapā.

Ja jums ir kādi jautājumi par fakultāti, atvērtajām durvīm, rakstiet uz ilze.stikane.tf@lu.lv.