Pasākumu cikls "Februāris - Teoloģijas mēnesis"

Ik gadu 4. februārī Latvijas Universitātes Teoloģijas fakultāte (LU TF) atzīmē savu jubileju. Lai parādītu šī notikuma nozīmību, LU TF tradicionāli tiek organizēts pasākuma cikls "Februāris - teoloģijas mēnesis", kura laikā norisinās dažāda veida pasākumi, kuros aicināti piedalīties visi interesenti. 

TF mēneša ietvaros ik gadu notiek jubilejai veltīts ekumēnisks dievkalpojums, tāpat šajā laikā norisinās arī LU konferences teoloģijas un reliģijpētniecības sekcija norisinās šī mēneša laikā. Paralēli tam gadu laikā notikušas arī daudzas intriģējošas diskusijas, simpoziji ar sabiedrībā zināmiem un nozīmīgiem cilvēkiem, radošuma diena ar teoloģijas fakultātes studentu un mācībspēku talantu demonstrēšanu, grāmatu un izstāžu atklāšanas, kā arī daudz kas cits. 

2024. gada februārī Teoloģijas fakultātei aprit jau 104 gadi! Šogad TF mēnesi iesāksim ar jubilejas svēto brīdi, un turpināsim ar jaunākā žurnāla "Ceļš" atvēršanas svētkiem 13. februārī, plkst. 18.00 bārā Aleponija, turpināsim ar grāmatu izstādes atvēršanu un diskusiju LU Bibliotēkā Raiņa bulvārī 19 15. februārī, plkst. 15.00 "No kanceles līdz grāmatai" un noslēgsim ar LU 82. konferences teoloģijas un reliģijpētniecības sekciju 29. februārī no plkst. 11.30 LU Teoloģijas fakultātes telpās. 

Lai uzzinātu par LU TF mēneša pasākumiem, sekojiet līdzi jaunākajai informācijai LU TF tīmekļa vietnē, kā arī Facebook un Twitter kontos. 

Jautājumu gadījumā rakstiet uz ilze.stikane.tf@lu.lv