2024. gada 10. maijā plkst. 10.00 tiešsaistē Big Blue Button platformā Latvijas Universitātes (LU) Teoloģijas fakultātes promocijas padomes filozofijā, ētikā un reliģijā atklātā sēdē ŅIKITA ANDREJEVS aizstāvēs savu promocijas darbu par tēmu “Sekulārā garīguma izpausmes 21. gs. hiphopā Latvijā un Krievijā” zinātniskā doktora grāda (Ph.D.) iegūšanai humanitārajās un mākslas zinātnēs.

Recenzenti: vadošā pētniece Solveiga Krūmiņa-Koņkova (Latvijas Universitāte), profesors Riho Altnurme (Tartu Universitāte), Dr. Kristīne Vaceka-Ante (Kārļa Universitāte).

Ar promocijas darbu un kopsavilkumu iespējams iepazīties LU Bibliotēkā un LU portālā, kā arī LU Teoloģijas fakultātes tīmekļa vietnē (www.tf.lu.lv > Pētniecība > Promocija).

Interesenti aicināti pieteikties sēdei līdz 09.05.2024, rakstot uz e-pastu: ilze.stikane.tf@lu.lv.