Latvijas Universitātes Teoloģijas fakultātes (LU TF) akadēmiskās attīstības projekta “Reformācija šodien jeb 95 jaunas tēzes” laikā tika izveidota Facebook lapa “95 tēzes 95 dienās”, kur katru dienu tika publicēta viena Dr. Martina Lutera tēze un tās mūsdienīga interpretācija, kuru piedāvāja dažādu jomu, profesiju un pārliecību pārstāvji. Tēzes interpretēja mācītāji, mūziķi, mākslinieki, politiķi, profesori, skolotāji, mērnieki, arhitekti, dzejnieki, rakstnieki, fotogrāfi, vēsturnieki, restauratori, žurnālisti, kā arī daudzi citi. LU TF docents Juris Cālītis ir norādījis, ka ar šo projektu ir īstenots svarīgs teoloģisks konteksts, proti – ka visi cilvēki ir teologi. Svarīgi arī uzsvērt, ka šī ir pirmā reize, kad Latvijā no tik dažādām pieejām ir interpretētas Lutera tēzes, tādējādi pārrakstot tās 21. gadsimta kontekstā.

LU TF projekts “Reformācija šodien jeb 95 jaunas tēzes” veltīts Lutera 95 tēžu 500 gadu jubilejai. Projekta ietvaros tika veidots arī diskusiju cikls (“Prāts ar/vai/pret ticību”; “Vai mūsdienās var nejauši sākt reformāciju?”; “Baznīcas atbildība šodien: vai Baznīca atbild cilvēku vai Dieva priekšā?”; “95 jaunas tēzes?”), kurā tika apskatīti Lutera ieskati gan valsts un Baznīcas, gan sabiedrības un cilvēka līmeņos.

Facebook lapas “95 tēzes 95 dienās” veidošanas laikā tika uzrunāti vairāk nekā 215 cilvēki, lai viņi piedalītos projektā ar savu tēžu interpretāciju. Facebook lapā Lutera tēzes un to mūsdienīgas interpretācijas tika publicētas laikā no 31.10.2017. līdz pat 02.02.2018. Facebook lapai projekta noslēgumā bija vairāk nekā 440 sekotāju. Visas tēžu interpretācijas iespējams apskatīt Facebook lapā “95 tēzes 95 dienās”.