Sākot no 13. jūlija ir iespējams pieteikties elektroniski studijām Latvijas Universitātes Teoloģijas fakultātes bakalaura studiju programmā "Teoloģija un reliģiju zinātne". Savukārt no 27. jūlija būs iespējams apstiprināt pieteikumus attālināti vai arī klātienē Raiņa bulvārī 19.

Šogad Latvijas Universitātē pieteikšanās tiek organizēta gan elektroniski, gan klātienē. Elektroniski pieteikties un pieteikumu arī elektroniski apstiprināt varēs studētgribētāji, kas vidējo izglītību ieguvuši 2019. vai 2020. gadā. Tas nozīmē, ka nebūs jāierodas apstiprināt pieteikumu uz vietas universitātē (ar dažiem izņēmumiem). Pieteikumu varēs elektroniski apstiprināt sākot ar 27. jūliju, kad reģistrā būs pieejamas atestāta atzīmes un centralizētie eksāmeni.

Savukārt tie studētgribētāji, kas vidējo izglītību ieguvuši pirms 2019. gada, studijām varēs pieteikties elektroniski, bet pieteikums būs jāapstiprina klātienē vienā no augstskolu uzņemšanas punktiem.   

Ja studētgribētājs nevēlas izmantot elektronisko pieteikumu e-pakalpojumā, tad pieteikumu varēs izveidot un apstiprināt klātienē vienā no augstskolu uzņemšanas punktiem, sākot no 27. jūlija.

Elektroniskā pieteikšanās studijām un pieteikumu elektroniskā apstiprināšana portālā www.latvija.lv norisināsies no 13. jūlija līdz 2. augustam. Savukārt elektronisko pieteikumu klātienē varēs apstiprināt no 27. jūlija līdz 3. augustam, bet pieteikumu izveidot un apstiprināt klātienē vienā no augstskolu uzņemšanas punktiem varēs no 27. jūlija līdz 3. augustam.

Vairāk par uzņemšanas kārtību uzzini gribustudet.lv tīmekļa vietnē. 

Ja ir kādi jautājumi, raksti uz teoldept@lu.lv. 

Tādējādi nenokavē savu iespēju un kļūsti par LU Teoloģijas fakultātes studentu, jo teoloģijas un reliģiju zinātnes bakalaura studiju programma piedāvā iegūt augsta līmeņa humanitāru izglītību, kas saistās ar reliģiju izpēti mūsdienās un vēsturē. Teoloģijas un reliģiju zinātnes studijās iespējams paplašināt zināšanas par pasaules reliģiju sakrālajiem tekstiem, praksi, uzskatiem, vēsturi, kā arī apgūt reliģijas fenomenoloģiju, reliģijas socioloģiju, reliģijas antropoloģiju u.c. Teoloģijas studijās studenti dziļāk iepazīst kristīgās ticības un prakses avotus (Jaunās un Vecās Derības tekstus un to interpretācijas, reliģisko ideju un institūciju vēsturi, kristīgo praksi – dievkalpojumu, garīgo aprūpi, draudžu pedagoģiju). 

Lekcijas norisinās no pirmdienas līdz ceturtdienai, lielākoties laikā no plkst. 10.30 līdz plkst. 16.00. Lekcijas notiek LU Teoloģijas fakultātē, Raiņa bulvārī 19. 

Nāc studēt uz LU TF un kopīgi izzināsim pasauli!

Plašāku informāciju par studiju programmu atradīsi šeit

 

Dalīties