Maijā turpināsies Latvijas Universitātes Teoloģijas fakultātes (LU TF) organizēts domnīcu cikls, kurā dažādi mācībspēki un pētnieki iepazīstina interesentus ar vērtīgām atziņām, kuras pielietot ikdienas dzīvē. Nākamajā domnīcā profesors Valdis Tēraudkalns pastāstīs vairāk par to, “Kā izvēlēties savu reliģiju?” Domnīca norisināsies tiešsaistē 13. maijā, plkst. 18.00, Zoom platformā un LU TF Facebook lapā.

 

Kas jāņem vērā iesaistoties reliģiskās kopienās? Protams, lielākoties neizvēlamies reliģiju ar kādu racionālu kritēriju mērauklu prātā, jo visbiežāk tas ir emocionālu un citu faktoru kopums. Tāpat arī jāņem vērā, ka dažādi cilvēki dažādos dzīves posmos izdara atšķirīgas izvēles. Un tomēr... ir vērts padomāt, kādu ietekmi uz mūsu ikdienas dzīvi atstās izvēle pievienoties kādai reliģiskai grupai, vai mēs saglabāsim kontroli par savu personiskās dzīves telpu, ieskaitot naudas līdzekļus, vai izvēlētā kopiena ir iekļaujoša un vai mums nebūs jādzīvo dubulta dzīve? Tie ir tikai daži no faktoriem, par kuriem kopā domāsim 13. maija domnīcas ietvaros.

Sekojiet līdzi tiešsaistē Zoom platformā un LU TF Facebook lapā!

Zoom saite: 


lu-lv.zoom.us/j/92837181641

Meeting ID: 928 3718 1641
Passcode: 469181
 

Šī domnīca būs arī otrā nodarbība šī gada Jauno teologu un reliģijpētnieku universitātes (JTRU) ietvaros. Tiem, kas piedalīsies JTRU un vēlēsies iegūt papildu punktus, stājoties bakalaura studiju programmā 2021. gada vasarā, būs nepieciešams veiksmīgi izpildīt uzdotos uzdevumus, lai iegūtu sertifikātu par papildu punktiem. Uzdevums JTRU dalībniekiem domnīcas laikā tiks publicēts čatā. 

Informējam, ka domnīca tiks ierakstīta.