Arī šogad turpināsies pagājušajā gadā aizsāktais #Domnīca cikls, kur dažādi mācībspēki un pētnieki iepazīstinās interesentus ar vērtīgām atziņām, kuras pielietot ikdienas dzīvē.Šī gada cikls aizsāksies ar profesora Ralfa Kokina domnīcu par to "Kā teoloģija var palīdzēt izglābt pasauli?", kas norisināsies tiešsaistē 25. martā, plkst. 18.00.

Šogad lekciju cikls aizsāksies ar profesora Ralfa Kokinu vēstījumu par to, "Kā teoloģija var palīdzēt izglābt pasauli?" Nenoliedzami cilvēce ik dienas saskaras ar klimata krīzes sekām. Arvien skaļāk izskan jautājumi par to, ko šī paaudze atstās mantojumā nākamajām paaudzēm. Cilvēce sastopas ar nepieciešamību mainīt savus ieradumus, lai uzlabotu situāciju. Bet, ko šajā situācijā var darīt teoloģija? Vai teoloģija ir aizkavējusi vai tieši pretēji sekmējusi klimata krīzi? Ko Bībele saka par dabu un tās nozīmību? Par šo un citiem jautājumiem profesors Ralfs Kokins vairāk pastāstīs 25. marta domnīcā. 

Sekojiet līdzi tiešsaistē LU Teoloģijas fakultātes Facebook lapā un Zoom platformā:


zoom.us/j/96698385191

Meeting ID: 966 9838 5191
Passcode: 732051
 

Aicinām interesentus pieslēgties ne ātrāk kā 10 minūtes pirms domnīcas sākuma, jo pirms tam saitē norisināsies Jauno teologu un reliģijpētnieku universitātes (JTRU) dalībnieku ievadlekcija. 

Šī domnīca būs arī pirmā lekcija šī gada JTRU ietvaros. Tiem, kas piedalīsies JTRU un vēlēsies iegūt papildu punktus, stājoties bakalaura studiju programmā 2021. gada vasarā, būs nepieciešams veiksmīgi izpildīt uzdotos uzdevumus, lai iegūtu sertifikātu. Uzdevumi JTRU dalībniekiem domnīcas laikā tiks publicēti čatā. Pieteikties JTRU iespējams vēl līdz 26. martam: ej.uz/JTRU2021

Informējam, ka domnīca tiks ierakstīta.